Transport

Alpha medical zabezpečuje bezplatný zvoz biologického materiálu od svojich klientov (ambulantní lekári, špecialisti, polikliniky, nemocnice) vlastnou dopravnou službou už od svojho vzniku. Naše zvozové trasy pokrývajú vyše 90 % okresov Slovenska.

Logistika jednotlivých zvozových trás je plánovaná s cieľom doručenia biologického materiálu do laboratórií v čo najkratšom čase. Materiál je podľa typu vzorky prevážaný v termoboxoch, chladničkách či mrazničkách tak, aby boli zabezpečené optimálne podmienky pre transport vzoriek.

V prípade potreby akútneho vyšetrenia mimo plánovaného denného zvozu zabezpečujeme urgentný zvoz po predchádzajúcom telefonickom dohovore lekára s call centrom 0850 150 000, prípadne priamo s vodičom danej zvovozej trasy.

Spoločnosť Alpha medical vyšla v ústrety požiadavkám svojich klientov a po získaní príslušných povolení začala od roku 2000 poskytovať na základe dohody s lekármi aj zvoz a likvidáciu biologického odpadu.

Hodinový rozpis trás

BÁNOVCE N. BEBRAVOU

 
Bánovce n. Bebravou 07:30 – 12:35
Bánovce n. Bebravou, Hlohovec07:00 – 15:00

BANSKÁ BYSTRICA

 
Banská Bystrica06:30 – 14:10
Brezno07:30 – 13:00
Zvolen07:30 – 12:40
Veľký Krtíš07:15 – 12:30

BRATISLAVA

 
Bratislava07:30 – 14:15
Bratislava07:45 – 15:00
Bratislava08:30 – 12:30
Bratislava07:50 – 14:15
Bratislava08:00 – 12:00
Bratislava (Volkswagen)07:15 – 14:15
Bratislava, Nitra08:00 – 14:30
Bratislava, Dunajská Streda09:10 – 14:30
Bratislava, Považská Bystrica06:30 – 13:30
Bratislava, Trnava08:00 – 11:30
Bratislava, Galanta07:25 – 14:30

KEŽMAROK

 
Kežmarok06:00 – 11:15

KOMÁRNO

 
Komárno07:00 – 12:10

KOŠICE

 
Košice07:30 – 14:20

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

 
Nové Mesto nad Váhom08:00 – 11:30

NOVÉ ZÁMKY

 
Nové Zámky 07:00 – 13:45
Nové Zámky, Nitra07:00 – 14:00
Nové Zámky, Štúrovo07:50 – 14:05
Nové Zámky, Šaľa07:00 – 14:10
Nové Zámky, Želiezovce07:00 – 14:00

PARTIZÁNSKE

 
Partizánske08:00 – 11:45

RIMAVSKÁ SOBOTA

 
Rimavská Sobota, Lučenec07:00 – 15:30

ROŽŇAVA

 
Rožňava07:00 – 11:30

RUŽOMBEROK

 
Turčianske Teplice, Martin06:45 – 12:00
Martin07:00 – 11:25
Martin (Helios)08:30 – 10:45
Ružomberok – okolie07:00 – 11:45
Námestovo07:00 – 12:20
Trstená07:00 – 12:00
Liptovský Mikuláš07:00 – 11:00
Dubnica07:00 – 12:30
Bytča, Čadca07:00 – 14:00
Dolný Kubín07:30 – 08:45

SPIŠSKÁ NOVÁ VES 

 
Spišská Nová Ves08:00 – 13:30

STROPKOV

 
Bardejov07:00 – 15:30
Svidník, Medzilaborce07:00 – 11:17
Snina, Humenné07:00 – 12:30
Vranov nad Topľou07:40 – 12:45
Sobrance, Michalovce07:00 – 13:45
Michalovce – mesto 06:30 – 12:45
Stropkov, Kežmarok06:10 – 13:40
Stropkov, Košice07:45 – 15:00
Stropkov, Spišské Podhradie06:30 – 13:00
Košice, Revúca06:00 – 13:00

TREBIŠOV

 
Trebišov07:00 – 16:30

ŽIAR NAD HRONOM

 
Nová Baňa, Banská Štiavnica07:15 – 14:15
Handlová, Prievidza06:30 – 13:00

ŽILINA

 
Žilina08:15 – 11:00

PATOLÓGIA

 
Bratislava06:00 – 13:00
Košice08:00 – 15:00

Mapa zvozových trás na stiahnutie

Mapa zvozových trás (aktualizované 30. 3. 2016)