Aktuality

Inovácia loga spoločnosti Alpha medical

8. Október 2018
Už viac ako 1,5 roka máme nového vlastníka, ktorým je európsky diagnostický líder – skupina Unilabs. Aby táto skutočnosť bola zrejmá už na prvý pohľad, počnúc októbrom používame naše logo Alpha medical doplnené o text člen skupiny Unilabs. Zmena sa týka iba loga spoločnosti Alpha medical, s. r. o. a nie jej názvu alebo log iných právnych subjektov skupiny Alpha medical (nie Patológia, Histopatologia, AM hematológia,...). Unilabs je jedným z najväčších poskytovateľov diagnostiky v Európe a jediným poskytovateľom ponúkajúcim laboratórne, zobrazovacie a patologické diagnostické služby v rámci...

Zmena ordinačných hodín hematologických a genetických ambulancií

1. Október 2018
Dovoľujeme si upozorniť klientov, že dňa 4. 10. 2018 budú všetky hematologické a genetické ambulancie Alpha medical ordinovať v skrátenom režime – do 14.00 hod. a zároveň dňa 5. 10. 2018 nebudú ordinovať z prevádzkových dôvodov. Ďakujeme za pochopenie.

Zmena ordinačných hodín Hematologickej ambulancie v BA

26. September 2018
Dovoľujeme si upozorniť klientov Hematologickej ambulancie (Centrum hemostázy a trombózy) v Bratislave na Šustekovej ulici č. 2 na plánované zmeny v ordinačných hodinách.

Na svete je nové vydanie časopisu inVitro

10. September 2018
Jesenné číslo inVitra prináša informácie z oblasti urgentnej medicíny. Aktuálne poznatky dopĺňa praktický Bleskový sprievodca prvou pomocou, ktorý pomôže nielen odborníkom, ale každému, kto sa ocitne v situácii vyžadujúcej okamžitú a vhodnú reakciu na záchranu života.

Aktualizácia žiadaniek genetiky

14. August 2018
V ponuke dostupných vyšetrení v rámci genetiky sme zrealizovali niekoľko zmien, ktoré sú platné od 15. 8. 2018. Na žiadankách sme vykonali zmeny predovšetkým v súvislosti s novým interným označovaním vyšetrení, prípadne súvisiace so zmenou metodiky.

Organizačné zmeny

2. August 2018
S účinnosťou od 1. 8. 2018 sme sa rozhodli ukončiť činnosť Laboratória klinickej biochémie a hematológie vo Zvolene. Rozhodnutie súvisí s optimalizáciou a zvyšovaním efektivity poskytovaných laboratórnych služieb.

Aktualizácia niektorých žiadaniek

1. August 2018
V ponuke dostupných vyšetrení sme zrealizovali niekoľko zmien, ktoré sú platné od 1. 8. 2018. Na žiadankách sme vykonali zmeny v súvislosti so zavedením nových vyšetrení, prípadne súvisiace so zmenou metodiky.

Nové integrácie v rámci Alpha medical

2. Júl 2018
Od 1. 7. 2018 sú Diagnostické centrá patológie v Martine a v Banskej Bystrici súčasťou Alpha medical.

Organizačné zmeny

1. Júl 2018
Zmena prevádzky rádiológií Medy, s.r.o. a obsluhy klientov Alpha medical v Košiciach

Prelistujte si nové vydanie časopisu inVitro

12. Jún 2018
Letné číslo inVitra prináša informácie zo sveta dermatovenerológie. Okrem aktuálnych poznatkov v ňom nájdete nové diagnostické a liečebné postupy súvisiace s ochoreniami kože a pridružených orgánov.